PROBĚHLO U NÁS

vyšla fotokniha o 5 letech nk

V únoru vyšla fotokniha mapující pět let fungování Neobyčejné klubovny. Dozvíte se z ní peripetie, které prostor provázely od jeho začátku, ale i radostné chvíle a různorodé akce, které se v prostoru konaly. Věděli jste například, že se u nás cvičila akrojóga či že u nás bylo několik koncertů?

Kniha je volně dostupná v Neobyčejné klubovně k prohlédnutí. Najdete ji v policích ve vysoké skříni. Kdo je nedočkavý, může si fotoknihu prohlédnout zde, ale jde jen o málo kvalitní sken: https://oddilpoutnici.cz/publikace

výroba svíček pro ukrajinu

Probíhá u nás výroba zákopových svíček pro ukrajinskou armádu. Zákopové svíčky se využívají na vysušení příkopu, vaření jídla a pití, zahřání či osvětlení. Mohou hořet až šest hodin.

Výroba probíhá jak na samotné Ukrajině, tak i dobrovolníky v Česku. A my jsme jednu partu uvítali u nás. Za jeden den udělali několik přepravek.

Oslavili jsme pět let fungování

Jsme tu s vámi již 5️ let!!! To je něco neskutečného, a proto jsme to museli společně pořádně oslavit. Bez Vás by Neobyčejná klubovna neexistovala. Svým časem, nadšením i financemi jste přispěli k tomu, že můžeme poskytovat prostor nekomerčním smysluplným akcím s ušlechtilými cíli.

*Co označuje datum 21. 10. 2017🎤? No přeci oficiální otevření Neobyčejné klubovny světu akcí Mikrofony dobrodrůhům. Přejeme si

*Co označuje číslo 326? Počet akcí (veřejných i neveřejných) konaných v NK od jejího založení.

*Co označuje číslo 2 520? Počet lidí, kteří navštívili nějaký program v NK.

Promítání dokumentárního filmu …Na cestě k Mužom

Proběhlo promítání filmu …Na cestě k Mužom s následnou diskusí o dospívání chlapců v

Proběhlo promítání filmu …Na cestě k Mužom (spolupráce Transition, Prázdninová škola Lipnice a Plusko) s následnou diskusí o dospívání chlapců v muže, chybějících přechodových rituálech v kultuře, nefunkčních vzorech u rodičů a o mnohých dalších tématech.

Děkujeme instruktorům z Transition za poutavý program.